W niedzielę, 7 grudnia na placu kościelnym w Bożem odbył się kiermasz świąteczny zorganizowany przez Rodziców uczniów Szkoły Podstawowej im. 76 Pułku Piechoty w Augustowie.
Podczas wydarzenia mieszkańcy parafii mieli możliwość zakupu ręcznie wykonanych ozdób i kartek świątecznych, domowych wypieków oraz innych smakołyków.
Zebrane środki zostaną przeznaczone na działania edukacyjne i rozwojowe, tak aby wszystkie dzieci mogły efektywnie z nich skorzystać.
Dyrektor szkoły wraz z całą Społecznością szkolną składa serdeczne podziękowania Rodzicom, którzy z ogromnym zaangażowaniem i sercem podejmują działania na rzecz tworzenia przyjaznej i inspirującej przestrzeni do nauki i rozwoju uczniów szkoły w Augustowie.![]()
![]()
![]()