Statystyki

  • Odwiedziło nas: 846424
  • Do końca roku: 196 dni
  • Do wakacji: 8 dni

Jasełka i wigilie klasowe

19 grudnia w naszej szkole odbyły się wyjątkowe jasełka przygotowane przez młodszych i starszych uczniów pod opieką pani Teresy Lis i Zuzanny Jaworskiej. Młodzi artyści z dużym zaangażowaniem zaprezentowali wątki związane z Bożym Narodzeniem. Przedstawienie to wprowadziło całą Społeczność szkolną w świąteczny nastrój przepełnionym magiczną aurą. Podczas Jasełek nie zabrakło również bogatego repertuaru kolęd śpiewanych przez szkolny chór oraz solistów. 

Tego dnia w naszej szkole odbyły się również  wigilie klasowe, które stały się piękną okazją do wspólnego przeżywania przedświątecznego czasu. Spotkania przebiegały w spokojnej, ciepłej i bardzo serdecznej atmosferze, pełnej życzliwości, uśmiechów oraz wzajemnej bliskości. Był to
moment zatrzymania się na chwilę, śpiewania kolęd, rozmów i budowania wspólnoty klasowej.


Na świątecznie udekorowanych stołach nie zabrakło tradycyjnych potraw wigilijnych, które wprowadziły wszystkich w wyjątkowy, bożonarodzeniowy nastrój. Zapach i smak potraw oraz dbałość o detale sprawiły, że każda klasa mogła poczuć magię zbliżających się świąt.


Serdecznie dziękujemy Rodzicom za ogromne zaangażowanie, za Waszą obecność, przygotowanie poczęstunku oraz troskę o to, aby na stołach było pięknie, smacznie i odświętnie. Dzięki wspólnemu wysiłkowi ten czas był naprawdę wyjątkowy i na długo pozostanie w naszej pamięci.

 

403 Forbidden

Forbidden

You don't have permission to access this resource.