Dnia 20 lutego 2026 roku uczniowie kl. 4-8 wybrali się do Teatru Muzycznego Forte na sztukę -adaptację utworu ,,Opowieść wigilijna”.
Spektakl miał formę musicalu. Imponujące i inspirujące teksty piosenek z przepięknym podkładem muzycznym orkiestry skorelowanym z iluminacjami
i grą świateł wprowadziły widzów w magiczną opowieść, ukazującą losy największego skąpca, który stanąwszy w obliczu własnych błędów, otrzymuje lekcję pokory i przechodzi wewnętrzną przemianę.
To ciekawe i wartościowe doświadczenie przypomniało nam, jak ważne w życiu są ponadczasowe wartości: dobroć, empatia i pomoc potrzebującym.