Nietypowa lekcja historii

24.09.2018 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział nietypowej lekcji historii. Grupa artystyczna pasjonatów przedstawiła nie tylko drogę narodu polskiego do odzyskania niepodległości, ale i podała mnóstwo ciekawostek, których nie znajdziemy w szkolnych książkach.

Warto wspomnieć, że podczas przedstawienia uczniowie nie byli biernymi obserwatorami,  wręcz przeciwnie - przymierzali stroje, bronie, walczyli w pojedynkach, a nawet rywalizowali w szybkości i poprawności udzielania pomocy rannym żołnierzom.

Nietypowa lekcja historii wciągnęła słuchaczy do wspólnej nauki co potwierdzają zamieszczone zdjęcia. Tym sposobem dążenia niepodległościowe naszych przodków napewno na stałe zapadną naszym wychowankom w pamięci na dłużej.