Fundacja PKO Banku Polskiego

Oto i on! Nowo doposażony plac zabaw. Dzięki Fundacji PKO Bank Polski i udziałowi w projekcie „Marzenia się spełniają” pozyskaliśmy środki, za które zakupiliśmy dodatkowe sprzęty i atrakcje, takie jak: stożek wspinaczkowy, karuzelę, bocianie gniazdo i zjeżdżalnię. Dzieci, szczególnie z oddziału przedszkolnego i klas młodszych (ale i nie tylko) mogą czas w szkole urozmaicać sobie pobytem na świeżym powietrzu i zabawą w najlepsze. Nowo doposażony plac zabaw wzbogaca naszą małą ojczyznę, staje się miejscem wypoczynku i rekreacji. Wierzymy, że to nie koniec naszych inwestycji, jesteśmy otwarci na pozyskiwanie funduszy z projektów i dalszą rozbudowę i modernizację. W tych trudnych czasach cieszmy się każdym uśmiechem naszych najmłodszych. Budującym jest patrzeć na radość i szczęście, zmieniajmy świat zmieniając nasze lokalne podwórko.

Dziękujemy Fundacji PKO Bank Polski za możliwość wzięcia udziału w tak zacnej inicjatywie, działamy dalej, wszak                                   marzenia się spełniają.

Dyrektor Mariola Leszczyńska