Konkurs - "Wieniec Adwentowy"

W AUGUSTOWIE

SERDECZNIE ZAPRASZA

DZIECI I RODZICÓW DO UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNO-TECHNICZNYM

„WIENIEC ADWENTOWY

Cele konkursu

• rozwijanie wyobraźni i innowacji artystycznej

• wspieranie twórczości dziecięcej.

• odkrywanie zdolności i talentów dzieci;

• wyrabianie poczucia estetyki.

• zachęcenie rodzin do wspólnego spędzania czasu, integracja poprzez twórcze działanie.

• Przygotowanie do dobrego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia

Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy - „Wieńca Adwentowego” według własnego pomysłu.

1. Konkurs skierowany jest do dzieci uczęszczających do oddziału przedszkolnego oraz klas 1-8 szkoły podstawowej w Augustowie. Dopuszcza się pomoc rodziców.

2. Organizatorami konkursu plastycznego są: Ks. Sławomir Ogorzałek, Pani Monika Siębor, Pani Zuzanna Jaworska.

3. Format oraz technika wykonania ozdoby są dowolne. Przewidziane są nagrody. Rozstrzygnięcie konkursu 1.12.2023r. (piątek)

4. Prace konkursowe wykonane w domu należy składać od ……13.11.2023r.…………... do ……30.11.2023r. do organizatorów konkursu.

5. Do gotowej pracy należy dołączyć karteczkę (mała wizytówka doczepiona sznureczkiem) z informacjami o autorze (imię i nazwisko, klasa).

6. Wykonane prace zostaną wyeksponowane na wystawie w budynku Szkoły Podstawowej w Augustowie.

7. Konkurs rozgrywany będzie w trzech kategoriach wiekowych:

• kategoria I : przedszkole

• kategoria II: klasy 1 - 3

• kategoria III: klasy 4 - 8

8. Prace oceniane będą na podstawie:

• zgodności z tematyką i celami konkursu

• twórcze i oryginalne podejście do tematu konkursu.

• estetyka wykonania prac;

• prace zostaną ocenione przez Komisję Konkursową

• 9. Decyzja komisji konkursowej jest ostateczna i nie podlega odwołaniu.

• Dane osobowe uczestników konkursu będą przetwarzane w celach przeprowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięzcy i przyznania, wydania i odbioru nagrody.

• Regulamin niniejszego konkursu jest dostępny na stronie http://pspaugustow.szkolnastrona.pl/ oraz w siedzibie Organizatora.

• Biorąc udział w konkursie uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na wszystkie zasady zawarte w regulaminie.

Autor: Ks. Sławomir Ogorzałek