Drodzy Uczniowie – konkurs z języka niemieckiego!

Nauczyciele języka niemieckiego zapraszają do wzięcia udziału w konkursie świątecznym na najlepszy, najpiękniejszy, najbardziej wymyślny kalendarz adwentowy (Adventskalender). Konkurs jest organizowany przez PSNJN oddz. Radom i skierowany do wszystkich chętnych, kreatywnych uczniów. Przedmiotem Konkursu są prace przestrzenne (Adventskalender) wykonane samodzielnie.

Każda praca powinna zawierać 24 ponumerowane okienka (drzwiczki, przegródki, pojemniczki itp.) z niespodziankami (słodycze, drobne przedmioty, obrazki, słówka, zwroty, zadania do wykonania itd.).

Prace powinny być wykonane indywidualnie. Wyklucza się prace tworzone wspólnie (współautorstwo).

Praca uczestnika będzie przekazana przez nauczyciela na adres siedziby organizatora konkursu wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. W przypadku osób niepełnoletnich pod zgodą konieczny jest czytelny podpis rodzica /opiekuna prawnego.

Prace mogą być wykonane dowolną techniką, z dowolnych materiałów, w dowolnym formacie.

Komisja konkursowa ocenia:

- zgodność pracy z podanymi wymaganiami

- pomysłowość i oryginalność pracy

- estetykę i technikę wykonania pracy.

Dodatkowym atutem będzie wykorzystanie w pracy języka niemieckiego.

Prace oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych uczestnicy przynoszą do szkoły do dnia 07 grudnia 2023 i przekazują nauczycielowi języka niemieckiego.

Regulamin -> załącznik

Autor: Joanna Matysiak