Maskotki dla dzieci

Wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariusza „Z dobroci serca” uczestniczyli we wtorek 05 listopada 2019 r. w akcji szycia maskotek zainicjowanej przez panie z fundacji „Z potrzeby serca”. Akcja wyjątkowa, bo maskotki trafią do chorych dzieci z pobliskich szpitali. Nasi wolontariusze pracowali wytrwale do późnych godzin wieczornych, starali się, by ich prace spodobały się dzieciom, były miłe w dotyku i cieszyły najmłodszych. I jak wspominają panie z fundacji: pani Renata, pani Ula i pani Teresa -nasi uczniowie byli wręcz wspaniali. Nie spodziewały się tak licznie przybyłej grupy i tak ochoczo pracującej młodzieży. Dziękujemy paniom z fundacji za poświęcony nam czas, rozbudzenie w nas idei pomagania i szczere bezinteresowne serce. Mamy nadzieję na dalszą współpracę.

Opiekunowie Wolontariatu