Projekt Zadania.info

Informujemy, że uczniowie klasy VIII biorą udział w ogólnoplskim projekcie edukacyjnym Portalu edukacyjnego Zadania.info.

Projekt ten polega na czterokrotnym zorganizowaniu i przeanalizowaniu w szkole próbnych egzaminów ósmoklasisty z matematyki.

Arkusze będą dostosowane do najnowszych wymagań egzaminacyjnych i oparte na arkuszu próbnym Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

W poniedziałki 16.03; 23.03, 30.03, 06.04 w godz. 14:35-16:05 uczniowie będą samodzielnie rozwiązywać po kolei poszczególne zadania, a następnie każde z nich będzie wyjaśniane i wspólnie z uczniami omawiane.

Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z harmonogramem egzaminów, egzamin ósmoklasisty z matematyki odbędzie się 22 kwietnia 2020