Egzamin z przedmiotów dodatkowych

Na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej dostepne są już przykładowe arkusze egzaminacyjne z przedmiotów dodatkowych: fizyki, chemii, biologii, geografii, historii. Przypominamy, że obecni uczniowie klasy VII w roku szkolnym 2021/2022 są zobligowani do wybrania jednego z powyższych przedmiotów.

Warto przygotować się już teraz i przeanalizować przykładowe zadania. To też czas wybrania i ukierunkowania się na konkretny przedmiot.
Wybieramy z rozwijanego menu:
Biologia. Arkusz egzaminacyjny dla uczniów bez niepełnosprawności i uczniów ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się (OBIP_100)
Chemia. Arkusz egzaminacyjny dla uczniów bez niepełnosprawności i uczniów ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się (OCHP_100)
Fizyka. Arkusz egzaminacyjny dla uczniów bez niepełnosprawności i uczniów ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się (OFAP_100)
Geografia. Arkusz egzaminacyjny dla uczniów bez niepełnosprawności i uczniów ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się (OGEP_100)
Historia. Arkusz egzaminacyjny dla uczniów bez niepełnosprawności i uczniów ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się (OHIP_100)

Autor: Sebastian Matysiak