Konkurs Jesienny Cudaczek

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły wraz z rodzicami do udziału w konkursie
pt. "Jesienny Cudaczek".
Konkurs rozgrywany będzie w dwóch kategoriach:
-kategoria I : przedszkole, klasy 1 - 3
-kategoria II: klasy 4 - 8

Cele konkursu
- rozwijanie wyobraźni i pomysłowości dzieci;
- wspieranie twórczości dziecięcej.
- odkrywanie zdolności i talentów dzieci;
- wyrabianie poczucia estetyki.
-zachęcanie do wspólnej zabawy i pracy dziecka z rodzicem.
Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO

1. Organizatorem konkursu plastycznego jest Szkoła Podstawowa w Augustowie.
  2. Konkurs skierowany jest do dzieci uczęszczających do oddziału przedszkolnego oraz klas 1-8 szkoły podstawowej w Augustowie. Dopuszcza się pomoc rodziców.
  3. Format oraz technika wykonania pracy są dowolne.
  4. Prace konkursowe wykonane w domu należy składać od 25.10.2021r. (poniedziałek) do 27.10.2021r. (środa) u nauczycieli placówki.
  5. Wykonane prace zostaną wyeksponowane w holu budynku Szkoły Podstawowej w Augustowie.
  6. Konkurs rozgrywany będzie w dwóch kategoriach wiekowych:
  • kategoria I : przedszkole, klasy 1 - 3
  • kategoria II: klasy 4 - 8
  1. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 29 listopada 2021r (piątek) na stronie internetowej szkoły http://pspaugustow.szkolnastrona.pl/ oraz w widocznym miejscu w placówce.
  2. Prace oceniane będą na podstawie:
  • zgodności z tematyką i celami konkursu
  • ogólnego wyrazu artystycznego,
  • twórcze i oryginalne podejście do tematu konkursu.
  1. Decyzja komisji konkursowej jest ostateczna i nie podlega odwołaniu.

Postanowienia końcowe :

• Przetwarzanie danych odbywa się w zakresie określonym przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz ustawy o zmianie niektórych ustaw w związku z zapewnieniem stosowania rozporządzenia 2016/679.
  •  Administratorem danych jest Szkoła Podstawowa w Augustowie.
  •  Dane osobowe uczestników konkursu będą przetwarzane w celach przeprowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięzcy i przyznania, wydania i odbioru nagrody.
  • Regulamin niniejszego konkursu jest dostępny na stronie http://pspaugustow.szkolnastrona.pl/ oraz w siedzibie Organizatora.
  • Biorąc udział w konkursie uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na wszystkie zasady zawarte w regulaminie.

Autor: Paulina Wypych