Mamy Niepodległą

Miło nam poinformować, że nasza szkoła uczestniczyła w akcji Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku pod hasłem „Mamy Niepodległą!”.
20 wyjątkowych kartek (3 rodzaje) powędrowało tradycyjną drogą pocztową do różnych zakątków Polski, do bliskich, znajomych. Wysłaliśmy kartki do osób, z którymi chcieliśmy podzielić się radością w wyjątkowym dniu dla każdego Polaka - 11 listopada.

Udział w akcji to sposób na budowanie postawy patriotycznej wśród młodych Polaków. Składając życzenia swoim bliskim, uczniowie pokazują, jak ważna jest pamięć o trudnej drodze do wolnej i niepodległej Ojczyzny. Wyrażają swoją radość oraz celebrują Narodowe Święto Niepodległości w oryginalny sposób. Warto podkreślić, iż mimo upływu czasu akcja cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.

Autor: Agnieszka Durajczyk