Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Nasi uczniowie – wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu „Z dobroci serca” postanowili uczcić ten dzień słodkim poczęstunkiem.
Już tradycją naszej szkoły stało się, że co roku nasi uczniowie przygotowują na tę okazję smakołyki, którymi dzielą się ze szkolną społecznością i z przyjaciółmi szkoły.
W ten sposób chcą rozpropagować idee wolontariatu i uczcić ten jakże ważny dzień.
Zabawa była przednia, aczkolwiek praca przy takich pysznościach, kiedy jeszcze nie można spróbować  ani wylizać miski (bo panie opiekunki z wolontariatu bacznie obserwowały) była momentami torturą:)
Wszystko się udało, wyglądało pięknie, a co najważniejsze – smakowało.
Nie pozostaje nam nic innego jak planować przyszłoroczne obchody.
A teraz zabieramy się do pracy.. tak „z dobroci serca”.

Autor: Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu