Świąteczny Kiermasz

Niedziela 5 grudnia 2021r. okazała się dla naszej społeczności szkolnej niezwykłą niedzielą, a to wszystko za sprawą Rodziców, którzy posiadając ukryte talenty zjednoczyli swoje siły i zorganizowali świąteczny kiermasz na placu przy Kościele pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej w Bożem.
Na miejscu  mogliśmy zakupić pyszne słodkości, które umiliły niejednej rodzinie niedzielne popołudnie przy kawie czy też herbacie. Był także szeroki wybór ozdób świątecznych własnoręcznie przygotowanych przez Rodziców naszej szkoły, które zagościły w okolicznych domach jednocześnie przywołując radosny nastrój Świąt Bożego Narodzenia zbliżający się wielkimi krokami. Również nie zabrakło lokalnych wędzonych wyrobów mięsnych. Celem zorganizowania kiermaszu było pozyskanie funduszy na dystrybutor wody dla uczniów.

Z pewnością mogliśmy liczyć na wsparcie okolicznych mieszkańców i z całego serca  dziękujemy wszystkim uczestnikom kiermaszu „ Słodka Niedziela”. Dzięki Wam akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Otrzymaliśmy dużo miłych słów, które są wzmocnieniem do działań i dodają pozytywnej energii. Pomogliście nam udowodnić, że mając wspólny cel, małymi krokami można zrobić wiele rzeczy!

Rodzice, Dyrekcja, Uczniowie SP w Augustowie

Autor: Zuzanna Jaworska