Międzynarodowy Dzień Wolontariusza w Naszej Szkole

5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Dla nas jest to ważna data.. nasze wspólne święto. Co roku szkolny wolontariat „z dobroci serca” przyjmuje nowych członków, żegna się już z tymi, którzy część swojego dobrego serca pozostawili na kartach naszej szkolnej historii.

Już w tradycję naszej szkoły wpisało się wspólne pieczenie pierników. Nie bez powodu wypiekamy właśnie piernikowe serca. Wspólnymi siłami, w przyjemnej atmosferze, powstają cukiernicze cudeńka, które właśnie w Dzień Wolontariusza są rozdawane szkolnej społeczności. Właśnie po to, by jednoczyć, roznosić idee wolontariatu, budzić do jedności w imię dobra… bo pomagać zawsze warto.

Wszystkim uczniom zaangażowanym w działalność Szkolnego Koła Wolontariatu życzymy sukcesów, wytrwałości i satysfakcji. Bądźcie z siebie dumni, czujcie radość z pomagania, walczcie o lepszy świat.

Opiekunowie Koła

Autor: Joanna Matysiak